Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Kırmadan su kaçağı tespiti Avcılar tesisat firmamızda kameralı sistemlerle su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri verilmektedir. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içide servis hizmeti alabilirsiniz.

Kırmadan Kameralı Tespit

Kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti uygun fiyatlar ile alt kata su kaçağı yerinin bulunması, anlaşılması işlemleri için bizleri tercih edebilirsiniz. İş yerinde veya ev duvardan su alıyor gibi vakalarda gece gündüz hizmet üretmeye devam ediyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti ile evde hiçbir yeri kırmadan su arıza tespiti yapılabilir. Çatıdan akan suyun nereden geldiğini bulmak için birkaç farklı açıdan ele alabiliriz ve hepsi binaya zarar vermeyecek türdendir. Örneğin, izolasyon problemi var mı? Yağmur ve kar sularının akması ile çatı kiremitleri arasından sular zaman zaman gelebilmektedir. Çatıdaki odaları ve oradan hemen alttaki katın tavanı ve duvar aralarını kullanarak alt katlara kadar gidebilir. Böyle bir sorun varsa eğer duvar içlerindeki ıslaklıktan yola çıkarak hızlıca termal cihaz ile araştırma yapabiliriz. Diyelim ki, çatıdaki temiz su boruları sızdırıyor o zaman ne yapılmalıdır? Çatıdaki borular ile sınırlı kalacak düzeyde sızdırma olup olmadığını hava basınç sistemli analizler ile ortaya koyabiliriz. Akabinde su seslerini dinlemeyi hedefleyebilir ki akustik cihaz ile yerlerini net olarak görebiliriz. Birkaç farklı elektronik cihaz araştırması da bunlara ilave edilebilir ve çalışma sonrasında ise kırılacak bölge çok az olur ve bina güvenliği ilgili problemleri yok edecek ve tekrarlamayacak düzeyde tamamlanır.

Kırmadan su kaçağı tespiti Avcılar fayansları, duvarları kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı şirketidir. Gelişmiş makineli araştırma birimimiz ile iddialı ve her zaman net sonuçları ortaya koyabilecek çalışma planlarımız için bizleri arayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55