denizköşkler su kaçağı tespiti

Denizköşkler su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma servislerinde en ekonmik çözümlerle karşınızdayız. İletişim 0212 417 21 87

Denizköşkler su kaçağı tespiti şirketi semtinizdeki eski ve yeni yapılara ait sayısız uzunlukta ve iç içe geçmiş çeşitli çaplarda metal ve plastik borulardan geçen suların tekrar stabil yani sızdırmaz hale getirmesinde sizlere destek olmak istiyor. Sadece sıhhi tesisat kaçakları değil, temiz ve sıcak su hatlarına ait sorunlar içinde bizleri arayabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti

Denizköşkler su kaçağı tespiti yapan ekibimiz sizlerin söylemleri ve şüpheleri ile araştırmalarını farklı noktalara ilk önce başlamak üzere kaydırabilir. Örneğin lokanta, cafe, WC, AVM ve iş hanlarına ait gider noktaları hijyenik açısından tıkalı olan bölgeler haline dönüşebilir. Müşteri kaybı, gelen insanların kullanamaması ciddi bir prestij kaybının olacağının farkındayız ve buradaki tıkanıklığı ve varsa kaçağı hemen ortadan kaldırabiliriz. Örneğin lavabolar 4-5 tane yan yana dizilmiştir ve buradaki evyenin bir tanesi kaldırılır içinde varsa atık madde su püskürtülerek açılır. Bunu yaparken sızın görürsek cihazlarımız ile tarama başlatır ve insan sağlığını tehdit edecek bu oluşumlara yani boru hasarının nerede başladığını hemen bulabiliriz. Tadilat yapılacaksa bunun hemen ve sınırlı kalmasını kim istemez ki? Denizköşkler kanal açma işleri içinde firmamızı arayabilirsiniz.

Denizköşkler su kaçağı tespiti çalışmalarını sadece kapalı alanlardaki tesisatlarda değil sera, bahçe, fabrika, iş yerlerinde devam ettiriyoruz. Hidrant ve hidrofor gibi sistemlerin yerleştirildiği bu alanlarda temassız teşhis yapıyoruz ve çeşitli sinyallerin cihaz ile gönderilmesi geri gelmesi sürecinde sadece su sıcaklıkları, dağılımı gibi sonuç üretecek veriler ile analizleri tamamlıyoruz. Onarım işlemi ise başarılı bir analizde minimum hasar oluşturacaktır. Denizköşkler tıkanıklık açma için kamera sistemleri kullanmaktayız.

Denizköşkler su kaçağı tespiti çalışmaları sırasında evinize, iş yerinize geldikten sonra sorun bulmada yani teşhis aşamasında herhangi bir maddi kaybın oluşmayacağını biliyor musunuz? Gelişmiş cihazların en büyük faydası budur ve gözle görülmeyen kısımları bile kusursuz şekilde araştırabiliyoruz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55