Ambarlı Su Tesisat

Ambarlı su tesisat ekiplerimiz kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım servislerinde yanınızda sadece 99 TL fiyatla bizi hemen arayın. Su kaçağı tespiti Avcılar bölge hizmet sınırları içinde kalan Ambarlı bölgesinde de hizmet vermekteyiz.

Amarlı su kaçağı tespiti ; Ambarlı su tesisat ekiplerimizde kamera sistemleri ve dinleme cihazları ile bir alt kata oluşan su sızıntıları problemlerine çözüm üretiyoruz.

Su kaçaklarına Teknolojik Çözümler

Ambarlı su tesisatı çağrı hatlarımıza gelen taleplerden bir tanesi de kombilerdeki su eksiltme hatalarına ilişkin sorunlardır. Genelde birkaç haftada bir defa 1 bar su kaybı meydana gelebiliyor. İlerleyen günlerde ise 3-5 günde yani daha kısa sürede kombideki su bitme aşamasına geliyor ve bazı hata kodları ile bunu belli ediyorsa, Çözüm Merkezi olarak neler yapabiliriz?

Ambarlı su tesisat kombilere ilişkin problemler için sizleri aydınlatacak bilgiler sunmaya devam ediyor. Kombilerin içinde genleşme tankı yer alır ve burada hava eksilmesine bağlı olarak hata sinyali ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca bununla ilgili kombi firmasını arayıp genleşme tankına ait yer ala hava sistemini kontrol ettirmenizi öneririz. Eğer bu şekilde kontrol yapıldı ve ilgili firma sorun bulamamışsa o zaman bizleri aramanızı öneririz. Kalorifer tesisatları kaçak oluşturduğu zaman onlardaki noktaları tam olarak bulabilen kimyasallarımız ile onarmamız mümkündür. Tadilat olasılığını ortadan kaldıran ve pratik olan bu yöntemi biraz açmaya çalışalım. Evinizin en ufak bir noktası kırılmayacak ve yurtdışındaki kaliteli kimyasal madde üretici firmalardan edindiğimiz ve faydasını defalarca gördüğümüz maddeyi kullanırız. Kimyasal ilacı kalorifer içine göndeririz ve hava ile temas halinde sadece o kısım katılaşmaya başlar ve sıkıntı hızlıca aşılabilir.

Ambarlı su tesisat çalışanlarımız ile peteklerdeki sızdırma şikayetinin kombiye olan tesirlerinden hızlıca kurtulmak çok hızlı şekilde gerçekleşebilir. İsterseniz bu şekilde bir yardımımızı makul rakamlar ile şu anda bile alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55