avcılar ev su kaçak testi

Avcılar ev su kaçak testi yapan tesisatçıların telefon numarası 0551 231 83 55 temiz su ve sıcak su testi kompasörle dinleme cihazları ile yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak evde iş yerinde su kaçağı testi yaptırabilirsiniz.

Avcılar dairede su kaçağı testi yapan su tesisatçıları için Çözüm Merkezi firmamızla iletişime geçiniz sadece test değil kameralı su kaçağı kontrolüde yapmaktayız.

Avcılar Su Kaçağı Servisi

Avcılar ev su kaçak testi rothenberger su sızıntı robotu olan firmadır. Pahalı donanımı ile her tesisatçı firmada maalesef yoktur. Ses analizi için kullanılır. Örneğin, fayansın hemen altından su alt kat komşunun mutfağına akıyor durumlarında oradaki sızıntının basınç testi ile görülebileceği ve en nihayetinde ses dedektörü ile zemin dinlenmesi yapılmasından sonra ise sızıntı noktasını işaretlememiz mümkündür.

Avcılar evde su kaçak testi görüntülü su sızıntısı bulma servisidir. Fayansın altından su sızdıran tesisat borusunu anlamak için o noktaya iki farklı cihaz ile yaklaşmak gerekir. Eğer fayans, duvar içinden geçen yalnızca şebeke borusu ise yalnızca ses dedektörü ile o noktanın altını dinlemek gerekir. Cihazda ani ses çıkışları belli olacak ve o alanlara işaretleme yapacağız. İkincisi ise bilgisayarlı avcılar su kaçağı bulan firmalar olarak termal kamerayı tutarak sıcak su tesisatı geçiyor ise nereye döşendiğini anlamaktan geçmektedir. Fayans içinde borunun nereden patladığını bulmak ve fayanstan alt kata su kaçağı sorunları anlamak için cihaz ekranına düşen boru güzergahı etrafında su öbekleşmesi, toplanması ararız. Sıcaklık analizi de yaparak arızalı alanı görmüş oluruz.

Avcılar ev su kaçak testi su sızıntısı akan yeri kırmadan bulan tesisatçıdır. Tesisat akıntılarının nedeni kaynak yeri hatası, sızıntı, patlak, çürüme gibi olabilir. Tüm bunları boru içinde ideal olması gereken basınçtan daha azını test pompası ile analiz etmemiz ile görebiliriz. Bu tip bir aksaklık yok ve ıslaklığı görüyorsak fayans arasına macun çekerek veya farklı bir cephe onarımı başlatarak da sorun düzelebilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55