avcılar cihazla kaçak bulma su tesisatcısı

Avcılar cihazla kaçak bulma su tesisatcısı olarak kameralı cihazlı şekilde su arızasının yerini buluyoruz 99 TL normal daireler için fiyatımız vardır. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde su tesisatı kaçak tespiti servisi alabilirsiniz.

Avcılar cihazlı kaçak bulma su tesisatçısı firması telefon 0212 674 69 83 tür. Avcılar cihazla kaçak bulma su tesisatcısı kırmadan doğalgaz borusunda su kaçağı bulma işlemi yapabilir. Kombim sürekli su eksiltiyor kaçırıyor gibi durumlarda termal kameralı çalışma ile kombiden akan sıcak suyun gittiği ve ilk borudan ayrıştığı noktayı bulabiliriz. Kombiden bu hatlara sıcak su sağlar ve borudaki sıcaklıkların renk skalaları ile termal kamera ekranına yansımasını bekleriz. Cihazı nereye tutarsak boru hatları ve sızıntı alanları farklı renkler ve öbekleşmeler ile gözükecektir. Bu sayede binanızda kısmi tadilat ile işlemleri yapmaktayız.

Avcılar cihazla su kaçak bulma kırmadan doğalgazlı kombili petekte su kaçağını cihazla bulma işlemi yapabilir. Odaların duvar ve fayans altından geçen petek boruları zamanında temizlenmez ve o halde kullanılmaya devam ederse su sızdırmaları binada görülmeye başlayabilir. İstanbul’da peteği garantili temizleyen tesisat firması olarak bu işlemi yapmaktayız. Özel makinelerimiz ile solüsyonlu su basarak çalışmalara yürütürüz. Ayrıca petek borusunda su akıntısı sorunları için onaracak sıvı ürünler ve dıştan sarım teknikleri gibi çalışmalar ile çoğu zaman tadilata gerek kalmadan işlemler yapabiliriz. Petek tesisatında su kaçağı bulan firmalar olarak mutlaka zaman kaybetmeden bizleri aramanızı öneririz.

Avcılar cihazla kaçak bulma su tesisatcısı kırmadan zeminden ısıtmalı doğal gazlı evlerde kaçak sızıntı araması yapabilir. Gelişmiş kameralı su kaçağı tespiti yöntemleri, hasarsız analiz teknikleri ve daha nice su arıza tespiti çalışmaları ile sizlere en mükemmel sonuçları sunmak istiyoruz. Evinizi deneme yanılma tahtasına çevirmeden bu çalışmaları bir servis kaydı oluşturarak bizden alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55