avcılar denizköşkler su tesisatçısı

Avcılar denizköşkler su tesisatçısı telefon numarası 0212 674 69 83 tür kameralı cihazla su kaçağı tespiti için bizi arayabilirsiniz. Daireden alt kata su sızıntısı mı var ? Evinizi kırdırmayın kameralı su kaçağı bulan tesisat firmamızı arayın noktasal su kaçağı bulma cihazları kullanarak yer tespiti ve tamiri yapalım.

Denizköşkler su kaçağı tespiti için arayabileceğiniz Avcılar tesisatçı firmamız hem temiz su hemde atık su kaçaklarını bulabilecek cihazlara sahibiz aynı zamanda fayans tamiride yapacak ustalarımız vardır.

Denizköşkler Su Kaçağı Tamiri

Avcılar su tesisatçısı firması olarak denizköşkler semtinde su kaçağı tespiti ve tamiri işlerinizi garantili olarak yapmaktayız. Avcılar denizköşkler su tesisatçısı su borusunda korozyon, aşınma, delinme, kırılma yerini cihazla bulan firmadır. Su sızıntısı bulma makinesi tamiri, onarımı için doğru analiz oluşturmaktadır. Beton ve tesisat borularının kırılması olmadan basıncına bakarak çok az veya büyük miktarda su sızıntılarının ait olduğu tesisatı görebiliriz. Ayrıca su kaçağı tespiti cihazı ile fayans içinden su kaçıran tesisat borusunun yerini ses titreşimleri ile saptayabiliriz. İşçilik maliyeti, faturası, servis ücreti pahalı olmayan garantili su sızıntısı bulan firma olarak yanınızdayız. Avcılar denizköşkler su kaçağı tespiti için bizi arayın.

Avcılar denizköşkler su tesisatçısı banyo gider tıkanması açan firmadır. Bulaşık, banyo gider tıkanması açıcı, tuvalet tıkanıklık açma ve hemen hepsinde özel bir açıcı robot makine ile birlikte kameralı sistemi kullanmaktayız. Gider borusu tıkandı sorunlarında anında beton ve plastik gidere zarar vermeden kamera takar ve inceleriz. Lağım kanalı tıkanmalarını kırmadan açan robot cihaz helezon yayını giderin içine zararsız olarak ağız, süzgeç, boru çıkartılması gibi çalışmalar ile yerleştirir ve atıkları bulduğumuz yerde yayların açılarak, ilerletilmesini sağlarız. Titreşim dalgaları ile atıklar ilerler ve sorunları kısa vakitte çözebiliriz.

Avcılar denizköşkler su tesisatçısı tıkanan, soğuma yapan peteği kırmadan açan petek temizliği servisidir. Kireçlenme, çamur ince tabakası temizlenmedikçe daha da genişler ve yalnızca petek paneli değil, eşanjörü de tıkayabilir. Peteğin içini temizleyen solüsyonlu sıvı ve cihazı kullanılarak tüm kir tabakalarını alabilir. Kalorifer suyunu değiştirebilir, koruma sıvısı ekleyebilir, yaklaşık 1-2 saat içinde peteğin tasarruflu ısınmasını sağlayabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55