avcılar kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar

Avcılar kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar tarafından dairede su kaçağı taraması yapılır dinleme ve görüntüleme sistemiye su borusu patlakları noktasal olarak bulunur. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak detaylı bilgi alabilisiniz.

Avcılar Su Kaçağı Tespiti

Avcılar kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar sıcak su az akıyor sorunlarının kaynağını kırmadan bulan firmadır. Musluk, bataryadan sıcak su az geliyor ise, duş sırasında suyun kesik kesik gelmesi gibi vakalar görüyorsanız dikkatli olmalısınız. Su faturalarındaki herhangi bir artış, sizin veya komşunuzun binasında yer yer ıslaklık, koku belirtileri, musluk, batarya kullanmıyorum ama su sayacı sürekli dönüyor gibi vakalara karşı dikkatli olmalısınız. Tüm bunlar belirtilerden yalnızca birkaç tanesidir.

Avcılar kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar cihazlı sıcak su akıyor sorunlarında kaçak yerini bulan firmadır. Su borusunda daralma, su saatinin vanasının kısık, yarı açık olması, su borularında tıkanıklık, su borusunda basıncın düşmesi gibi pek çok etken olabilir. Su borusu içini temizleme gibi adımlar gerekli ise taranması yaparak, cihaz yardımı ile ilaç basılmasından sonra temiz duruma getirebiliriz. Kirecin, pasın, kum veya farklı nesnelerin ilaca maruz kalmasından sonra tamamen tahliye edilmesi ve daha temiz su tüketmenizin önünü açabiliriz. Profesyonel su kaçağı bulan firmalar yine aynı tesisat basıncını ölçerek, herhangi bir sızıntı varsa onu görebilir, çok küçük ise tadilat olmadan kapatıcı ilaç eklenerek sızıntılara son verilebilir.

Avcılar kameralı su kaçağı bulan tesisatçılar banyodaki musluklardan sıcak su az akıyor vakalarında profesyonel ekip gönderen servistir. Mutfak, banyo musluğu su basınç sorununu çözme gibi sayısız işlemlerde kaçak daha iri ise ses dedektörü kullanılabilir. Veyahut sıcak su tesisatıyla alakalı ise termal kamera yardımcı ile kaçak alanının tam olarak görüntülenmesi ve çok az hasar verilmesi ile arızalı, su eksilten su borusunda onarım, kaçağı durdurma işlemleri yapılarak sorun da aşılabilir.

 

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55