avcılar tesisat kaçak kontrol

Avcılar tesisat kaçak kontrol firması olarak su tesisatlarında meydana gelen arızaları tespit edebilmek için kırmadan su kaçağı bulma hizmeti vermekteyiz. Su kaçağı olduğu düşünülen ev veya iş yeri gibi yerlerde su kaçağının temiz veya kirli su kaçağı olduğu, hangi borulardan sızan bir kaçak olduğu belirlenmelidir. Eğer ki borudaki ki durum su kaçağı ise apartman dairelerinde veya iş yerlerinde hafife almayacak derecede maddi ve manevi hasar oluşturan su boru hatlarında meydana gelen küçük veya büyük çaplı su sızıntılarıdır. Su kaçağının meydana getireceği maddi hasarları önlemek adına su kaçağı tespitinin çok büyük önemi vardır. Su kaçağı bina içlerinde meydana gelebileceği gibi bina dışında olan yerlerde de oluşabilir. Bu durumda yine yetkilileri arayarak destek istemek en doğrusu olacaktır.

Avcılar Su Tesisat Kaçağı Kontrolü

Avcılar tesisat kaçak kontrol iki şekilde gerçekleştirilebilir, birincisi daire içerisinde daire sahibi tarafından yapılacak olan amatörce bir tespitken ikincisi su kaçağı tespiti hizmeti veren uzman firmamızın yapacağı profesyonel tespitlerdir. Amatör olarak kendi başınıza yapabileceğiniz su kaçağı tespitleri çok mümkün değildir çünkü su sızıntısının meydana geldiği yeri tespit edebilmeniz çok zordur. Ancak deneme yanılma yöntemi ile binanızın içerisinde temiz mi yoksa kirli su kaçağı olup olmadığını bir ihtimal anlayabilirsiniz. Temiz su kaçağını anlamak için temiz su vanalarını bir gün boyunca kapalı tutarak sızıntının azalıp azalmadığını belirlemeniz gerekir. Kirli su kaçağını anlamanız için ise temiz su vanaları açıkken pis su giderlerine su dökmeyerek, sızıntının azalıp azalmadığını gözlemleyebilirsiniz.

Avcılar tesisat kaçak kontrolü işleminde amatör yöntemler deneme yanılma yöntemi olmasından kaynaklı olarak çok fazla zamanınızı alacaktır. Uzman firmamızda yapılacak su kaçağı tespitinde teknolojik aletler kullanılacağı için evinizde herhangi bir hasar meydana gelmeyeceği gibi çok kısa bir zaman içerisinde kameralı cihazlar yardımıyla kaçak olduğu düşünülen yerlere bakılarak sızıntı hemen tespit edilecektir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55