kameralı su kaçağı tespiti avcılar

Kameralı su kaçağı tespiti avcılar da yapan su tesisatçıları telefon numarası 0551 231 83 55 kırmadan dökmeden su kaçağı bulma servisi veriyoruz. Çözüm Tesisat olarak Avcılarda bulunan şubemizle yaşanan su kaçağı arızalarına aynı gün içinde derman oluyoruz.

Bizde kırma dökme yok noktasal olarak su kaçağı tespitini kameralı cihazlarla yapmaktayız. Ev veya iş yeri farketmeksizin yapıda oluşan kaçakları tıkanıklıkları kameralı buluyoruz.

Avcılardaki Kaçak Bulan Su Tesisatçısı

Avcılardaki kameralı kaçak bulan su tesisatçısı telefon numarası yukarıda ve iletişim bölümünde yer almaktadır. Kameralı su kaçağı tespiti avcılar içi su dolu olan borunun damlama yapmasını cihaz ile belirlemek için bu halde iken hava eklemesi yapmaktadır. Test pompaları ile bu girişimin ardından 15-30 saniye bekleyerek hedeflediğimiz basınçları elde edemezsek eğer sistemde sızıntı olduğunu kabul ederiz. Sızıntıları da durdurmak için geliştirilen ve şebeke borularında kullanılabilecek kimyasal ilaç eklemesi su kaçağı bulan firmalar bu sürecin ardından tekrar basıncı kontrol edecektir.

Kameralı su kaçağı tespiti Avcılar banyo duvarındaki boyanın akması ve kirlenmesi gibi durumlara bakabilir. Banyo duvar içine döşenmiş su tesisatında kontrol için su kaçağı bulan tesisatçı orada akustik ses detektörü kullanır. Hiçbir bina içi batarya kullanılmaz ve o esnada sızan suların yerleri ses alıcıları ile işaretlenir. Suyun sızma aşamasındaki değişikliği cihaza yansıyacak olan grafiklerin eşliğinde incelemelere geçeriz. Öyle ki hataya yer vermeden o noktalar tek tek bulunacak ve kırılmış, delinmiş su borusunun yenisinin takılması ve onlar içinde sızdırma yapmaması için testleri de birlikte veririz.

Kameralı su kaçağı tespiti avcılar her ay peteklere su eklemesi yapılan binada petekleri kontrol edebilir. Petek etrafında ıslaklık varsa bile kameralı su kaçağı tespiti desteğini alabilirsiniz. Şüpheli durumların varlığını ispatlamak adına termal kızılötesi kameralar peteklerin dıştan incelenmesi için kullanılır. Petek su akıtmasını durdurmak için kaloriferde su kaçağı bulma İstanbul ekiplerimiz metal içindeki gedikleri tıkayıcı kimyasal kullanır. Ölçümleme ve son sızma durumlarını gözlemek için çalışmanın sonunda bolca vaktimiz olacak.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55