avcılar kameralı cihazla su kaçağı arama

Avcılar kameralı cihazla su kaçağı arama tesisat firması Çözüm Merkezi 99 TL fiyatla dairede su kaçağı tespiti ve tamiri işlemleri yapmaktadır. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemiz açıldı daire tesisatında kaçak şüphesi var ise bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Avcılar kameralı cihazla su kaçağı arama üst kattan alt kata akan su sızıntısını bulan firmadır. Örneğin, üst katın mutfak tavanından sıcak, ılık su akıyor ise kombi veya kalorifer tesisatında kaçak su tespiti yapmamız gerekecektir. Her ikisi içinde basınç testi ile başlanırken ıslak olan yüzey ilgili üst katın mutfağında dıştan kamera ile incelenmesi yapılır ve ısı haritası, suyun tam olarak nereden sızmaya başladığı aranmaya başlanır.

Avcılar kameralı cihazla su kaçağı arama üst kattan akan su şikayeti için doğru firmadır. Çünkü bilirkişi raporu niteliğinde sorunun hangi tesisattan kaynaklı olduğunu hiçbir noktayı kırmadan sizlere söylemekteyiz. Yazılı rapor da hazırlayabiliriz. Öncelikle basıncı düşen ve devamlı su eklenme isteği olan bir tesisatta sızıntı vardır. Kombi su kaçağı bulan firmalar olarak bu eksikliği basınç testi ile görürüz ve ne kadar olduğunu anlarız. Termal kamera da içinden sıcak su geçen metal, plastik su borusundan alt kata su sızıntısı gibi konularda cihazın ekranına bakılması ile kaçağın nereden olduğunu görmemizi sağlar ki o noktada bir ses dedektörü ile dıştan gürültüleri dinlersek kesinlikle yerini hatasız olarak buluruz

Avcılar kameralı cihazla su kaçağı arama üst kat tavandan akan su borusunu onaran servistir. Hasar vermeden analiz olması nedeniyle avcılar su kaçağı bulan tesisatçı ekibimiz eliyle koymuş gibi cihaz verilerini de takip ederek su sızıntısı yapan su borusunu işaretler ve duruma göre ilaçlı kapatma veya tesisatın o noktasında küçük bir tadilat ve onarım dahil tüm sorunları hızlıca aşabiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55