Avcılar Görüntülü Su kaçağı Tespiti

Avcılar görüntülü su kaçağı tespiti yaptırmak isteyen müşterilerimize akustik dinelme , termal kamera , pimaş içi kamera sistemleri ile hizmet sağlıyoruz. Su kaçağı tespiti Avcılar firması olarak teknolojinin getirdiği son noktadayız.

Avcılar Kameralı Tesisat Firması

Avcılar su kaçağı tespiti amatör firmalar için bazen çantada keklik olabilirken bizim için özenli bir çalışma demektir. Bildiğiniz gibi yapılan işi hafife almak çok sayıda hatanın oluşması ve mahcup olmanız sonucunu doğuracaktır. Biz müşterilerimizin sadece tek seferli tesisat sorunları için değil tüm tanıdıklarına bizleri önermesi, referans olması amacıyla kalite anlayışımızı yükselttiğimizi söyleyebiliriz. Birkaç teknik ile örnek sorunları dile getirmek istiyoruz. Avcılar görüntülü su kaçağı tespiti yöntemleri ile garantili bakış açısına sahip olmaya devam ediyor. Zemin katta yer alan bir iş yerinin hemen üst bölmesinde çok sayıda daire yer alır ve haliyle tesisatlarda sorunsuz olursa herhangi bir sızıntı meydana gelmez. Fakat bir gider tesisatı kaçak yaptığında hemen kara bir görüntü ve kokunun betonların içine işlemesi ile mikro aralıklardan kokunun geçmesi ve etrafa yayılması hızlıca oluşacaktır. İlk işimiz o dairedeki ilgili kısma gitmek ve orada ne kadar gider tesisatı varsa içlerine sıra ile kablolu kameralardan göndererek kırılan bir boru parçacığı olup olmadığını öğrenmektir. Zaten bunu yapmamız ile genelde doğru sonuçları elde edebilirken, bina içindeki 2 metre 43 cm şeklinde gider içinde mesafe ölçümleri de yaptığımız için mantıklı bir çerçeve içinde matkap ile delme aşamasına geçebiliyoruz. Hal böyle olunca aksaklıklar asla uzamıyor ve çoğu zaman 1 saat içinde bile sonuç alabiliyoruz.

Avcılar görüntülü su kaçağı tespiti çalışmalarımızdaki tekniğimizden birini size anlattık ve işlem sonrasında oluşan kokunun zamanla kendiliğinden geçebileceğini söyleyebiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55