İstanbul Avcılar Su Kaçağı Tespiti

İstanbul Avcılar su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları kameralı cihazla noktasal yer tespiti Çözüm Merkezi firması tarafından yapılır. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz evde işte geniş alanda su tesisat kaçakları bulunur.

Avcılar Su Kaçağı Çözümü

Su kaçağı tespiti Avcılar için çağırdığınız tesisat firmamız sizlere ev ve iş yerlerinde yaşanan su kaçağı sorunlarının çözümü için yardımcı olmaktadır.

Tesisat problemleri bazen ev içerisindeki mutfak, banyo ve kalorifer tesisatında olduğu gibi bina yapısı içerisinde de tesisat sorunlarının olması mümkündür. Zamanla eskiyen bina yapıları içerisindeki tesisat boruları da zarar görmeye başlar. Yıllardır kullanılan tesisat boruları içerisindeki atıklarda borulara zarar verdiği için borularda kaçak noktalarının oluşma ihtimali artar.

İstabul Avcılar su kaçağı tespiti yapan firmamız bina yapısı içerisinde bulunana tesisat borularında oluşan kaçaklardan dışarı çıkan sular zemin üzerinde ilerleyerek çeşitli yerlerden dışarı çıkmaya başlar. Binaların iç taraflarına sararmalar, sıvada dökülmeler olduğu gibi, binaların dış kısımlarında da sararmalar, nemlenme ve sıvalarda dökülmeler başlar. Bu durum böyle devam ettikçe kaçak noktasından çıkan suyun verdiği zarar alanı giderek büyür. Bunun yanında binalarda kötü bir görüntü oluşur. Dışarıdan bakıldığında eskiyen binanın yüzeyinde oluşan bu tür sıva dökülmeleri binanın daha kötü ve eski görünmesine neden olur. Zemin içerisinde ve duvarlarda ilerleyen sular bu seferde duvarlara zarar vererek binanın daha çabuk çürümesine neden olur. Buda orada oturanlar için ayrı bir tehlike durumu oluşturur. Zemin içerisinde ve duvarlarda oluşan kaçaklar evlerin duvarlarını da etkilediği zaman duvarlarda küflenmeler oluşabilir. Buda evin içerisinde kötü görüntünün yanı sıra kötü bir kokunun oluşmasına neden olur.

Su Kaçağı Çözüm Merkezi

Bina yapılarında bu şekilde ortaya çıkan kaçak noktalarının tespiti için tesisat firmalarından yardım alabilirsiniz. Avcılar su kaçağı tespiti işlemi için çağırdığınız firmamız ev ve iş yerlerinde oluşan su kaçaklarını bulmanın yanı sıra bu şekilde bina yapılarında oluşan su kaçaklarını bulma konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Binanızda yaşanan su kaçaklarının çözümlenmesi için kullandığımız dinleme cihazları ve özel termal kameralar ile kaçağın olduğu noktayı belirleyebiliriz. Kaçak noktasını belirledikten sonra eğer tamirat için bizim yapabileceğimiz bir işlem varsa kaçak noktasını biz kapatırız. Ama sorun oldukça büyük ve çözümünü biz yapamazsak o zaman sizi gerekli kişilere yönlendiririz.

Binalar içerisinde yaşanan kaçak sorunlarını göz ardı etmeden binada yaşayan kişiler ve yönetici ile görüşerek kısa sürede sorunu çözmeye çalışın.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55