Avcılar Robotla Su Kaçağı Tespiti

Avcılar Robotla su kaçağı tespiti yapan su tesisatçı firmamızda kameralı sistemler ve dinleme üzerine kurulu cihazlarla su kaçağı bulma ve tamir servisi veriyoruz. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde arıza tespit hizmeti alabilirsiniz.

Avcılar Robot Makineli Tesisatçı

Avcılar robot cihazla su kaçağı tespiti ile kiracı veya ev sahibinin binasında kırmadan su kaçağı bulan tesisatçı ile doğru teknikler uygulanabilir. Sigortalı binalar için teknik servis arayışınız mı var? Bizleri kesinlikle aramalısınız. Onarım aşamasını veya kırılan metal, plastik boru varsa değişim gibi süreçler için en gelişmiş cihazlar ile analiz yapıp, daha sonra karar vermekteyiz. Avcılar Robotla su kaçağı tespiti ile pahalı onarımlar olmadan su kaçağı bulma işlemleri ile birkaç örnek verelim. Lavabo sifonu delinmesi ve sızdırması durumunda lavabo içinden atık kokuları açığa çıkacak ve neredeyse tüm evi saracaktır. Bu delinmenin giderilmesi delinen sifon kısmının değiştirilmesi ile mümkün olup, neredeyse 20 dakikada tamamen düzeltilebilir. Bu tür vakaları anlamak için parmak kablolu kamera adı verilen bir cihaz ile lavabo küvetinde bulunan o çelik deliklik eviye olan bölgenin hemen altında gözlem yapıyoruz. Yeteri kadar incelemeden sonra parça hemen değiştirilir. Ayrıca bu kablonun uzunluğu 30 metre olup, lavabo kanalı kırılması, çatlaması varsa o tür sıkıntıları da çok geçmeden bulmaktayız.

Avcılar Robotla su kaçağı tespiti ile zamandan tasarruf ederek kameralı su kaçağı tespiti sistemleri ile bugün kronik sorunlarınıza son verilmesine ne dersiniz? Şu andan itibaren bizleri tercih etmeniz ile çalışma sonrasında bile devam edecek garanti süreleri ile güvence altında olabilirsiniz. Aşırı ödemeler ve pahalı faturaları kesinlikle unutun ve eviniz sigortalı olmasa bile bizleri arayınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55