avcılar su kaçağı

Avcılar su kaçağı tespitinde binlerce Euro değerinde teknik donanımı ile halkımızın hak ettiği hizmet çıtasını yükselterek, diğer bazı amatör firmalara göre daha ön planda yer aldığımızı ve sizde aynı servis ücretini verdiğiniz halde daha üstün hizmet kalitesini almak istiyorsanız, bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti Avcılar

Avcılar su kaçağı tespitinde boru içindeki silindirik yapıyı açmadan dışarıdan yaptığımız incelemelerde bar basıncındaki düşüklük, tıkanıklık sebebi yada su kaybı olarak gözlenebilir. Su ilerlerken, sızıntıya geldiğinde doğal olarak bir miktar akacaktır ve sızıntıyı geçtikten sonra bar basıncı önceki sorunsuz bölgelere göre daha az olacaktır. Bu teşhisi yapabilecek tek bir cihaz var ve ismi radyo frekans dalgaları yayan akustik cihazdır. Boru içindeki tıkanıklık ise temiz hattan ise kireç şehir şebekesinden, apartman içindeki depodaki su kalitesizlik ve bazı maddelerin dolması ile olabilir. Bizlere ulaşın ve her yönüyle benzersiz yöntemlerimizi uygulayalım.

Avcılar su kaçağı tespitinde kireçli boruda zamanla aşınma görülebilir ve hasarlı hale gelebilir. Küçük sızıntılar öncü olup asıl artçı olanı çatlaklardaki genişlemedir. Bir anda karşınıza böyle bir sıkıntı çıkmaz fakat tesisat ilk kullanıldığı andan itibaren kaliteye ve kullanım hataları, bazı dış etkenlerin dahil olması gibi nedenlerden ötürü birkaç senede de oluşabilir. En büyük sonucu borudaki çatlak ve büyüklüğe bağlı olarak sel baskınlarına bile neden olmasıdır. Avcılar su kaçağı tespitinde en pratik yöntem analiz araçlarında yenilikçi olmaktır. Neden tüm evinizi tadilata getirelim ki, kullandığımız cihaz fayansın birkaç santim altında ne olup bittiğini göstergeler ile bizlere anlatıyor. Neden boru içinde gözlem yapmak için betonları kıralım ki, boru içinde kullanılabilecek robot cihaz bunu pek ala yerine getirebilir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55