avcılar su kaçağı tespit

Avcılar su kaçağı tespit cihazı kullanan su tesisatçı termal ve akustik dinleme makineleri ile tesisatta oluşan su sızıntıların yerini bulma telefon 0551 231 83 55 tir. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizle aynı gün içinde su sızıntılarına müdahale ediyoruz.

Su kaçağı yerini gösteren cihazlar vardır ancak bunu kullanmakta bir ustalıktır. Su kaçağı cihazı termal kamera olabilir , gider içi kamera olabilir ve dinleme cihazı olabilmektedir.Bunlar hepsi firmamızda mevcuttur.

Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Avcılar su kaçağı tespit gider borusundan su gelmesini önleyen firmadır. Gider borusunda basit tıkanma vakaları ilerde atık su kaçağına yol açabilir. Özellikle açıcı niyeti ile bol miktarda gidere dökülen ucuz temizleyiciler veya gider içinde baskının maksimum düzeye ulaşması buna neden olabilirken, plastik olan gider borularındaki tam olarak sızıntı noktasının nereden kaynaklandığını bulmak ise ekibimizdeki özel bir kamera ile yapılmaktadır.

Avcılar su kaçağı tespit gider borusunda su akıtan yeri bulan servistir. Lavabo, banyo, küvet, tuvalet giderinde, borusunda su akıtan yer nasıl kırmadan bulunur? Gider içerisinde atık yolu geçmek için tasarlana bu hatların içerisine rahatlıkla kamera takılabilir. Normal bir su borusu için bunu yapmayız fakat farklı cihazlar ile taranarak o yöndeki aksaklıklar da düzeltilebilir. Gider içinden alınacak görüntüler ile örneğin lavabo giderinde tıkanma olan kanalın nereden başladığı, çatlama noktası veya farklı bir takım problemler kırmadan avcılar su kaçağı bulan firmalar hemen deşifre edilecektir. Problemin kısa vakitte çözülmesi mümkün olması için yerini ve ne kadar büyüklükte olduğunu görüntüleriz ve gerek görülürse kapatıcı ilaç ile sızıntıyı tadilat yapmadan onarma veya yerini bilmemizden dolayı o bölgeye ulaşarak parça değişimi yapılması ile sorunların üstesinden gelebiliriz.

Avcılar su kaçağı tespit gider borusu evyesi su kaçırmasını onaran firmadır. Lavabo evyesi su kaçırıyor ise problem ne olursa olsun bizi arayabilirsiniz. Doğru lavabo gider bağlantısı yapmak, arızalı lavabo evyesini kontrol etmek, değiştirmek, sızdırmazlık testleri, sorunu size gösterebilecek kadar şeffaf politikalarımız ve garantili sürelerimiz ile her zaman desteğimiz sürmektedir.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55