Avcılar Su Arıza Tespiti

Avcılar su arıza tespiti yapan tesisat firmaları olarak kırma dökme yapmadan cihazla ve gelişmiş aletlerle su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde hasar tespit yaptırdıktan sonra onarım işlemlerinide garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Avcılarda Su Arıza Tespit Firmaları

Avcılar su arızasını bulan firmalar ile noktasal su arıza tespiti, suyu sızdıran boruların bulunması, yalnızca delinen boruların değiştirilmesi ve sağlam borulara dokunmama gibi artılarımız vardır. Bu tür girişimlerde klasik teknikler ile yola çıkmış olsaydık çok sayıda hasar meydana getirebilirdik. Yalnız bizler müşterilerimizin binalarının en az tahribat oluşmasını veya hiçbir şekilde maddi kayıp meydana getirilmemesi için bazı cihazları kullanmaktayız. Avcılar su arıza tespiti ile dairede atık su borusu delinmesi veya koku yapması gibi problemlerde kameralı su kaçağı tespiti ile tuvalet, lavabo, banyo gideri kanalı içinin gözlenmesi yapılabilir. Bu sayede kırılma yeri hızlıca bulunacaktır. Onarım bu aşamada yani bu tip sistemlerde mümkün değildir. Çünkü içerisinden bir hayli yoğun atık geçeceğinden kimyasalın dayanma oranı düşük olur. Bu nedenle tadilat şarttır. Bunu da en aza indirmek için kamera ekipmanları kullanıyoruz. Matkap ile kırma, borunun yenisi ile takılması ve onarılması dâhil hepsi bir iki saatte tamamlanabilir. Üstelik tekrar bu tür bir gereksinim daha sonra karşınıza çıkmayacaktır. Düşünelim ki tekrar aynı problem oluştu, bizi aramanız ücretsiz servis imkânlarından yararlanmanız için yeterlidir.

Avcılar su arıza tespiti ile uzmanlarımız ile su sızıntısı problemleri için Avcılarda tercih edilebilecek bir firmayız. Müşterilerimizin bilgi alma isteğine gerçekten saygı duyuyoruz. Hatta şu anda bile bizleri arayarak problemi anlatabilir ve soruna ilişkin daha derin bilgileri ekip arkadaşımızdan alabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55