Avcılar Kamera Cihazlı Su Tesisatçısı

Avcılar kamera cihazlı su tesisatçısı telefon numarası 0212 674 69 83 tür üstün teknoloji ile dairede oluşan su kaçakları tespit edilip gereken onarım işlemleri garantili olarak yapılır. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemiz 30 dakika içinde sorunu gidermek için adresinize gelecektir.

Avcılar su tesisatçısı kamera ve cihaz kullanarak dairede meydana gelen su sızıntısını noktasal olarak tespit edip onarım işlemlerini garantili olarak yapmaktadır.

Su kaçağı tespiti Avcılar

Avcılar kamera cihazlı su tesisatçısı hızlı su sızıntısı onarım firmasıdır. Su sızıntısı, kaçağı bulunmazsa, onarılmazsa ne olur? Su faturasında artışın yanı sıra duvar, zemin, fayans bölgelerinde hasar, suyun aktığı bina cephesi, elektronik cihazlara çeşitli maddi külfetlerin yanı sıra sızıntı miktarının artması ile bunlardan daha kötü sonuçlar da olabilir. Önemli olan su kaçaklarını kırmadan bulan kameralı su kaçağı tespiti veya birazdan anlatacağımız cihazlar ile binanıza zararsız olarak araştırma yapmaktır.

Avcılar kamera cihazlı su tesisatçısı temiz su tesisat sızıntısı onarım servisidir. Her türlü tesisat ile ilgilenmekteyiz. Temiz su sızıntılarını anlatacak olursak, cihazımız ile sırf akustik ses dinlemesi yaparak kaçağın doğru olarak nokta yerini saptayabiliriz. Her su sızıntı sesinin belli bir gürültüsü vardır. Tesisattan bina iç cephelerine sızma noktasına tiz bir gürültü çıkartır ve kaçağın boyutuna oranla biraz değişkenlik gösterir. Suyun beton içinde sürekli kalmayacağı ve akıp gideceği küçük bölgelerden uzaklaşacağı ve o noktalarda da gürültü yapacağı malumdur. Tüm bunları ayırt edebilecek ve sızıntı nokta veya noktalarının yerinin bulunmasında muazzam başarıya sahip gelişmiş mikrofon ses alıcılarına elimizde tuttuğumuz cihaz ile ayarlamalar yaparak netleştirir, cihaz verileri ile hemen konumunu belirleriz ve ardından su kaçağı bulan firmalar nokta yerini işaretler. Gerisi hemen tamamlanacak onarım aşamasına aittir.

Avcılar kamera cihazlı su tesisatçısı kameralı cihazla su sızıntısı onarım tamircisidir. Video, resim çekme kayıt yapma işlemleri gider kanalı içinden ve dıştaki sıcak su borularına ilişkin analizleri termal kamera ile taranarak sızıntı ve gider borusundaki çatlak olan konumların yine zararsız olarak bulunması mümkündür. Her iki cihaz birbirinden farklı kulvarda olması ve bulunan verileri netleştirerek, tam bina içindeki yerlerini sabitlememiz, bol yedek parçamız ile kesinlikle aradığınız kaliteli sonucu sizlere sunmak için doğru firmayız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55