avcılar üniversite mahallesi kaçak su tespiti

Avcılar üniversite mahallesi kaçak su tespiti yapan tesisatçı firmaları termal kamera, dinleme cihazları kullanarak daire içinde su kaçağı bulma servisi vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Avcılar üniversite mahallesi su kaçağı tespiti gelişmiş su kaçağı bulma cihazları ile yapılmaktadır sizinde daireden bir alt kata su akıntısı var ise bizi arayarak tesisat sorunlarını çözümleyebilirsiniz. Hem temiz su hemde atık su tespit cihazlarımız vardır.

Avcılar Kameralı Tespit Yapan Tesisat Firmaları

Avcılar üniversite mahallesi kaçak su tespiti sıcak suyun tazyikli akmamasıyla ilgilenen firmadır. Banyo, mutfaktaki tüm su borularını değiştirmeden hasar nerede ise bulunmasını tadilat olmadan cihazlarla yapan bir firmayız. Eski tip plastik, galvaniz, demir su borularının tam yerini ve sızıntı alanlarını birden fazla uygulama yaparak nokta yerlerini tespit edebiliriz.

Avcılar üniversite mahallesi kaçak su bulma tıkalı sıcak su borusunu açan firmadır. İlaçla sıcak su borusu içini temizleme, açma işlemleri yapılmaktadır. Bu suyun tazyikli akmaması nedeni olabileceği gibi kaçak ihtimali de vardır. Bazen demir su borusunda paslanma, sıcak, soğuk su borusunda kireçlenme olabilir. İçinin yıkanması ile açılabilir. Fakat delinmiş veya farklı türde bir sızıntı türü varsa sıcak su hattı olduğu için ilk işimiz bir elemanımız sistemdeki basıncın ölçülmesine geçerken, diğer arkadaşımızda nem ölçer makine ile ıslak alanlarının tam yerini bulur o ve etrafındaki bölgeleri termal kamerayla tarar ve gerekirse dedektör ile seslerin tam yerini bulur. Bu sayede hata olmaksızın tamamen musluklardan suyun az akmasının tam nedenini saptar ve onarma gerekirse küçük sürecek ve hemen tamamlanacak tadilatlar ile sizlerin başını asla ağrıtmayız.

Avcılar üniversite mahallesi kaçak su tespiti fayans içlerinden su çıkıyor sorunları ile ilgilenir. Fayans delerken su borusu delindi, patladı, kırıldı gibi durumda tam olarak tesisatın nereden geçtiğini su kaçağı bulan tesisatçı ses taramaları ile bulabilir. Bütün paranızı aşırı tadilat yapan firmalara kaptırmayın ve su kaçağı tespit cihazı işlemlerini garantilerin, müşteri memnuniyetinin yer aldığı bu servis çalışması ile alın.

 

 

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55