Avcılar Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Avcılar kameralı su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kırmadan dökmeden hem temiz su hemde pis su kaçağı bulma cihazları ile hizmet vermekteyiz. Su kaçağı tespiti Avcılar firmamız aynı gün içinde son teknoloji cihazlar ile hizmet vermektedir.

Termal Kamerayla Su kaçağı Tespiti

Kameralı su kaçağı tespiti gider ve temiz sulara ilişkin ana çıkış noktaları, eklem parçaları veya o suların döküldüğü bataryalara ilişkin çalışmalar yürütmektedir. Gerek kireç, pas gibi maddelerin artması nasıl bazı çatlaklar oluşturup, boruyu zedeleyebiliyorsa, atık hatlarındaki maddelerde boruda aynı şekilde benzer durumlar oluşturabilir. Avcılar kameralı su kaçağı tespiti hatlarımız ile irtibat kurarak boru çapı fark etmeksizin iç çapında akmakta olan sularda titreşimler, ses dalgaları gibi faktörleri inceleyen cihazlarımız ile sızıntı oluşan kısımları bulabiliriz. Eğer problem lavabo veya tuvalet ise neden bizi aramıyorsunuz? Bir kameranın gider içine yerleştirilmesi ve metrelerce boyunca sorunları incelemesi ile daha kararlı bir adım atmış olmaz mıyız? Bazen ise bataryalardaki minik sızıntılar da sizlerin canını sıkabilir ve bu şekilde devam ettirmek zorunda değilsiniz. Salmastra contası eğer yırtılmış, eskimiş, yerinden çıkmış ise zaten suyu hapsedemeyecek, tutamayacak ve akmasına neden olacaktır. Conta ara parçaların arasında yer alır ve aşınmış ise yine benzer durumlar oluşabilir. Yalnızca sorun bu şekilde olsun, kesinlikle en hızlı ve vakit kaybetmeden çözülebilecek basit sorunlardır.

Avcılar kameralı su kaçağı tespiti ile noktasal matkap ile delme işlemini yaptığımız bir diğer oluşum ise kesinlikle sıcak su kayıplarının yaşandığı hatlardır ve ısı faktörleri, dereceleri, yayılımlarını, betonlarda oluşturduğu nem gibi analizlerin tamamen ele alınması ile termal kameralar uygulanarak hızlıca bulunabilir. Suyu izleyen, analizleri dıştan yapma imkanlarına sahip cihazlarımız ile neden bizi aramıyorsunuz?

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55