Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı bulma cihazları ile sızıntı tespiti yapılırsa fazladan bir yer kırmaya gerek kalmadan sadece sorunlu bölgeye ulaşabilirsiniz. Avcılar su kaçağı bulma cihazı olan tesisatçı olarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan sızıntı problemlerini gideriyoruz.

Avcılar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Cihazla su kaçağı bulma ile suyun hareket ettiği veya tutunduğu, durakladığı bölgeleri bulabilirsiniz. Güneş enerjisinden gelen sular betonları ıslatıyor mu? Sizin katınızda hiç anlam veremediğiniz sular duvarları oldukça ıslatmış bir hale mi dönüştürdü? Sırf biraz akış kesildi diye elinize çimento, betondaki çatlağı kapatacak inşaat malzemeleri ile asla ilk adımı atmamanız gerekli. Çünkü o duvar içinde açılan yollardan benzer sızıntılar görüldüğünde yine aynı şekilde etraf ıslanacaktır. Daha etkili olanını sizlere hemen aktaralım. Su kaçağı bulma sözünde duran ve adeta şaşıracağınız türde cihazlar kullanan bir ekiptir. Bir duvar düşünün ve içinden atık, sıcak ve soğuk su tesisatları geçiyor. Sıcak su kanalına hem enerji hem de kombi ile su gönderilebilir. Eğer bahsettiğimiz bir banyo ise lavabo ve tuvaletlere ilişkin giderleri de dahil etmeniz gerekir. Bu kadar çok tesisatın yer aldığı karmaşık bir durumda “hangisinin problemli?” olduğunu anlamanın yöntemleri son derece pahalı denebilecek özelliklere sahip ekipmanlar ile yapılabileceği açıktır. Biz duvara termal kamerayı eklememiz ile orada boru çapı genişliğinde ve uzunluğunda yer alan tesisatı ve içindeki su sıcaklığını hemen görebiliyoruz. Zaten etrafa yayılmaya başladığında detektör ile de sesleri incelemeye alındığında gerçekten sorun çok geçmeden anlaşılacaktır.

Su kaçağı bulma ekibimiz ile ısı ölçen, suyun durduğu noktaları ve en önemlisi hangi tür su ve nereden geldiğini bulabilecek teknolojilerimize gerçekten aşırı bir ödeme yapmadan sahip olabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55