Avcılar Termal Kamera

Avcılar termal kamera tesisat bakım onarım servisi Çözüm Merkezi aynı gün içinde hizmet ☎ 0212 674 69 83 ten bize ulaşabilirsiniz. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak termal kameralı su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

Su Kaçak Tespiti

Cihazla su kaçak tespiti termal kamera sistemleri ile artık çok kolay ! Dairenizin sıcak su borusunda kaçak mı var evinizi kırdırmadan önce Avcılar termal kamera sistemli tesisatçı firmamızı arayın arızanın noktasını bulup tamir edelim.

avcılar termal kameralar

Avcılar termal kamera ile belirtiler, uyumsuzluklar, işlerin yolunda gitmemesi vakalarını özellikle araştırıyoruz. Bir temiz su borusundan bataryayı çalıştırmanız ile birlikte hava sesleri geliyorsa tam dolu değildir. Vanalara giderek tam açık olduklarını kontrol ederiz. Problem orada değilse belki içinde pas ve kireç birikintileri yavaş geçmesini sağlayabilir. Ayrıca eğer günde birkaç litre veya daha az şekilde sızma varsa onları bulmak için biraz incelemelere yönelsek zaten birkaç belirti elde ederiz.

Avcılar termal kameralı su kaçağı tespiti teknolojilerimiz ile temiz su geçen ne kadar tesisat varsa içlerindeki birikintileri, kireçlerin yerlerini suyun çarpma şiddeti ve o esnada oluşturduğu seslerden yola çıkarak bulabiliyoruz. Ayrıca sizde taktir edersiniz ki içinden su geçen borudan su çıkışı olduğu zaman damlacıklar halinde bile olsa su bir noktada belirir ve betonu ıslatır. İşte bu ıslaklığı gözümüz ile bir nebze olsun görebiliyorken, cihaz ile daha geniş açıdan bakabiliyoruz. Termal kamera ile çoğu zaman 45 dakika içinde kesin problemleri ortaya koyabiliriz. Söz gelimi damla olarak değil de tazyikli çıkış varsa işimiz daha kolay diyebiliriz. Ses detektörlerini ilgili bölgelere tutarak dinlemeye geçeriz ve kısa vadede anlaşılır şekilde belirtileri yorumlarız.

Avcılar termal kamera su kaçağı tespiti yardımı alınması gereken en birincil destekçiniz olmalıdır. Şu anda binalarınızda farklı türlerde veya daha büyük ölçülerde kaçak varsa bizlere haber vermeniz onların üstesinden gelmek için yeterince verimli olacaktır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55