avcılar su kaçağına kameralı bakan servis

Avcılar su kaçağına kameralı bakan servis kırmadan dökmeden su kaçağı bulma cihazları kullanarak noktasal su kaçağı tespiti yapar. Su kaçağı tespiti Avcılar şubemizi arayarak aynı gün içinde daire tesisatında su kaçağının olup olmadığını kontrol ettirebilirsiniz.

Avcılar su kaçağına kameralı bakan servis kombi su akıtıyor, kaçırıyor sorunlarını bulan firmadır. Kombi su eksiltiyor, su kaçağı var sorununun sebepleri, çözümleri nelerdir? Kombi tesisatında zaman zaman su kaybı oluşabilir. Boru parçası kaynak yerinden veya kesici bir sebep ile küçük küçük sızdırabilir. İçi kireç bağlar, paslanır veya basınç fazlalığı nedeniyle hasar alabilir. Çözüm ise kombi su borusu içine ilaç basılarak onarım veya birazdan anlatacağımız makineler ile hasarsız yerini saptayarak onarım yapmaktan geçmektedir.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Avcılar

Avcılar su kaçağına kameralı bakan tesisat firması kombin su kaçırma sebebini bulan firmadır. Kombide basıncın düşmesinin nedeni su kaybı olabilir. Bazen cihaz parçaları arızalıdır ve hatalı sinyal verebilir. Bunlar da ekiplerimiz tarafından incelenir. Basınç rakamlarına bakılarak 1,5-2 arasında olması gereken değerlerin daha düşük rakamlara geçmesi nedeniyle su kaybının seviyesini görebiliriz. Tam yerini bazen bulmamıza gerek yoktur. Çünkü tesisattaki kayıp çok az ise veya istediğimiz aralıkta ise ilaç eklenmesi sonucunda tesisat içindeki bu kayıpları hatasız olarak onarabiliriz. Kombide ilaçla kaçak giderme işlemlerini kırmadan dökmeden yapan firma olmakla birlikte kameralı su kaçağı tespiti makinesi kullanarak dıştan özel taramalar yaparak tam kaçak yerlerini de bulabiliriz.

Avcılar su kaçağına kameralı bakan servis kombi su arıza sorununu çözen firmadır. Kombi tesisatına sürekli su ekliyorum, kombi sürekli su eksiltiyor, musluktan sıcak su az geliyor gibi sorunların temelinde tesisat su sızıntıları olabilir. Kombide su kaçağı bulan tesisatçı bunu ses, basınç, sıcaklık, nem gibi farklı cihazlar ile tam yerini bularak veya kombi su borusunu kimyasal ile kapatma işlemlerini yaparak hatasız olarak çözümler sunmaktadır.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55