Avcılar Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Avcılar Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti veren firmamızda 4 farklı cihazla tesisat kontrolü yapılır hem temiz hem pis su kaçağı tespiti yapmaktayız. Su kaçağı tespiti Avcılar ekiplerimiz aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde hizmet vermektedir.

Avcılar Cihazla Su Kaçağı Bulma

Avcılarda cihazla kırmadan su kaçağı bulan tesisatçılar ile daha kolay ve pratiklik açıdan üstün formülleri kullanmaktayız. Her apartmanda ortalama 10-20 daire bulunur ve onları direkt etkileyecek büyük bir problem (su tankı sızdırması, atık deposu delinmesi, çatı ve bodrum izolasyon kaçakları, su baskınları) veyahut dairelerde oluşabilecek (petek, sıcak ve soğuk su sızıntıları, atık gideri delinmesi) gibi problemler için bizleri arayınız. Avcılar Kırmadan su kaçağı bulma kısa zamanda hareket edecek ve ne kadar cihaz teknolojisi bakımından analiz anlamında üstün donanıma sahip olsak da uygun şekilde rakamlarla yardımcı olmaktayız. Duvar araları, köşe başlarından gelen sular, petek arkalarının olduğu gibi ıslanması ve evdeki hava kalitesini bozmalarına asla izin vermeyiniz. Su kaçağı tespiti Avcılar ile 2-3 kişilik çalışma ekibimiz gelecek ve sizden sorunu bir de yüz yüze anlatmanız istenecektir. Belki tuvaletteki sifonu her açtığınızda fayans etrafından yine tuvalete dökülecek şekilde suların olduğunu anlatabilirsiniz. Unutmayın ki bu basit bir sorun değildir. Fayans arkası beton içi demektir ve tuvalete dökülse bile bir bölümü beton içinden alt katın tavanı başta olmak üzere hareket edecektir. Komşunuzun tuvaleti sırf tavan ıslaklığı nedeniyle kullanamaması problemi için kapınızı çaldığını bir düşünün.

Avcılar Kırmadan su kaçağı bulma teknik servisimiz sifon borularına ilişkin problemleri aşabilir. Zaten açma kapama kolu görünürde olduğu için ondan alta doğru ses detektörü taraması ile tam yerini bularak kırabilir ve arızalı parçayı değiştirebiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55