ambarlı su kaçağı tespiti

Ambarlı su kaçağı tespiti firmamızda patlak su borusunda ki kaçağı kameralı su kaçağı bulma ve tamiri işlemi sayesinde onarmaktayız. Kırmadan su arıza tespiti yapan firmamız teknolojinin getirdiği son makineler ile borunuzda meydana gelen sızıntıyı hiçbir kırma dökme işlemi yapmadan kısa süre içerisinde kaçağı tespit etmektedir. Asıl görevimiz kaçağı bulduktan sonraki onarım kısmıdır. 10 yılı aşkın tecrübeli ustalarımız onarım kısmında tesisatınızın alt yapısını sağlamlaştırarak tesisatınızda bir daha meydana gelmesi muhtemel olan kaçağı kökünden çözmektedir. Banyo küveti , fayans ve tuvaletin onarımında ufak bir kırma işlemi olacaktır. Çünkü buraların onarımında kırmadan müdahele yapılamaz. Borunun tamiri esnasında elinizde o fayansa benzer bir fayansınız varsa ustalarımız kapatma işlemini yapacaktır.

Ambarlı Su Kaçağı Bulan Ustalar

Avcılar Ambarlı su kaçağı tespiti üst kat komşunuzdan damlayan suyun kendi evinizden kaynaklandığını düşünebilirsiniz. Böyle bir düşünce yanlıştır. Test pompalarımızla tesisata verdiğimiz basınçlı hava ve su kaçağın nerede olduğunu bize gösterecektir. Bazı kaçaklarda ise test pompasına bile gerek kalmadan tesisatın içine kimyasal ilaç dökülür. Bu dökülen ilaç hem sızıntı yapan boruyu kapatır hem de boruların korunmasına yardımcı olur. Kaloriferde olan sızıntılar ise sıcak sudan kaynaklanır. Buralarda ise ısıya duyarlı kamera kullanmaktayız. Kullandığımız tekniklerin hepsi günceldir.

Ambarlı su kaçağı tespiti su kaçıran yerden ilk olarak kimyasal ilaç kullanılır. Borular kimyasal ilaç ile kapatılacak şekilde ise ilacın ne kadar kullanılacağı hesaplanır. Burada olan püf nokta ise tesisatın içerisinde bulunan suyun miktarıdır. Çünkü kullanılan ilaç tesisattaki suya göre atılır. Burada uygulanan yanlış bir yöntem tesisatın daha kötü bir hal almasına neden olur. Güvenilir ekip ve ekipmanlarımız ile bütün ilçelere servisimiz bulunmaktadır. Ambarlı su kaçağı tespiti Avcılar olarak 0533 355 94 93 numaralı telefonumuzdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55